Komunikaty,  Sport

Zawody ogólnopolskie w maju 2021 -decyzje

Główny Kapitanat Sportowy  informuje, że z przewidzianych do rozegrania w terminie 7-9 maja 2021 r. zawodów ogólnopolskich, w pierwotnym terminie planowane są tylko zawody GPP w dyscyplinie muchowej „Puchar Wisły”. (komunikat w przygotowaniu)
Pozostałe zawody, czyli:

– zawody GPP spinningowe teamowe „Puchar Firmy Dragon” zostały przełożone na termin 21-23 maja 2021 r. (komunikat w załączniku)

– zawody GPP w dyscyplinie spławikowej w kategoriach U15 i U20 na kanale Bydgoskim zostają przeniesione na termin 18-20 czerwca 2021 r.

-zawody eliminacyjne do GPP 2022 w dyscyplinie muchowej na rzece Ropa zostają przełożone na późniejszy termin ,który zostanie podany po konsultacjach z organizatorem.  

Komunikaty przedstawione są w formie warunkowej, czyli przy założeniu że zawody będą mogły zostać rozegrane, jednak co do ostatecznej decyzji zostanie ona podana po opublikowaniu Rozporządzenia Rady Ministrów RP zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.  

Informujemy także, że po rozmowach z organizatorem Indywidualnych Feederowych Mistrzostw Polski, Okręgiem PZW w Szczecinie, postanowiliśmy przenieść te zawody na późniejszy termin który zostanie podany po unormowaniu się sytuacji związanej ze stanem epidemii i możliwością organizacji zgodnie z aktualnymi przepisami, ale przede wszystkim należy dać czas kołom i okręgom do rozegrania zawodów eliminacyjnych do MP.