Komisje społeczne

Komisja Rewizyjna Okręgu PZW w Nowym Sączu

Wacław Śmigowski (Piwniczna Zdrój) – Przewodniczący

Jacek Mróz (Gródek nad Dunajcem) – Zastępca przewodniczącego

Rafał Matuła (Grybów) – Sekretarz

Piotr Turek (Muszyna)

Romuald Adamik (Krynica)

Rzecznik Dyscyplinarny Okręgu PZW w Nowym Sączu

Mariusz Ciesielski

Okręgowy Sąd Koleżeński

  1. Jan Najduch – Koło Zakamienica
  2. Krzysztof Kowalczyk – Koło Sromowce Pieniny
  3. Dawid Lizoń – Koło Centrum Nowy Sącz
  4. Krzysztof Żołądź – Koło Centrum Nowy Sącz
  5. Janusz Jurkowski – Koło Gródek nad Dunajcem
  6. Marek Rut – Koło Czarny Dunajec
  7. Bogdan Bałczyrak – Koło Nowy Targ 17 Podhale

Komisja Zagospodarowania Wód Okręgu PZW w Nowym Sączu

Rafał Gawlyta ( Szczawnica )

Konrad Kolańczyk   ( Centrum)

Tomasz Gruca ( Limanowa )

Lukasz Kipiel ( Grybów)

Maxymilian Krzyś ( 28 ) 

Piotr Gnutek ( Grybów )

Zbigniew Gromala ( Łącko)

Sławomir Chromy ( Jordanów)

Piotr Michałowski ( Klimkówka )

Krzysztof Janik ( Barskie)

Sztenowicz Wojciech ( 33

Janusz Sopiarz ( 17 )

Mirek Wnuk ( Zakopane )

 Hubert Ruchała  ( Muszyna)

 Krzysztof Stanek ( Centrum )

Rafał Połomski (Zakamienica)

Skład Komisji Ochrony Wód

  1. Janusz Sopiarz – Nowy Targ 17
  2. Michał Cebula –Łącko
  3. Norbert Dzielski – Nowy Targ 17
  4. Mirosław Wnuk – Zakopane
  5. Krzysztof Górowski  – Gródek nad Dunajcem
  6. Tomasz Poręba – Klimkówka
  7. Michał Kolasa – Biuro/Grybów
  8. Rafał Gawlyta – Szczawnica
  9. Leszek Adamczyk

Komisja Odznaczeń

Zdzisław Kowalski
Tadeusz Kocjan
Janusz Szepeta
Jerzy Zadęcki
Jan Szewczyk
Krzysztof Stanek
Józef Kaczor
Wojciech Olesiak

Komisja Budżetowa i d.s Inwestycji

Zdzisław Kowalski – Prezes Zarządu Okręgu

Łukasz Rubiś – Skarbnik

Krystyna Matras  – Główna Księgowa

Dariusz Chlebek – Vice Prezes

Ryszard Górowski – Członek ZO

Janusz Sopiarz- Vice Prezes

Michał Cebula – członek Prezydium

Łukasz Kipiel – Dyrektor Biura

Okręgowy Kapitanat Sportowy

  1. Dariusz Chlebek- W-ce Prezes ZO ds sportu i młodzieży (Barskie)
  2. Antoni Bogdan- (Gorlice)
  3. Jerzy Jurczak- (Carbon- Fakro)
  4. Piotr Boruch- (Zakamienica)
  5. Paweł Janur- (Zakamienica)
  6. Adam Wnękowicz- (Centrum)
  7. Jacek Wilkus-(Nowy Targ nr 17)
  8. Szymon Obrzut- pracownik biura/Grybów